• Algemene voorwaarden
  • Privacyverklaring
  • Aanmelden nieuwsbrief
  • Nieuws
  • Over ons
  • Kerstfeest op locatie voor Codema

    Bedrijfsfeesten
    Kerstfeest op locatie voor Codema

    Opdrachtgever
    Codema Systems Group

    Aanvraag
    Spetterend bedrijfsfeest voor medewerkers en partners

    Locatie
    Parkeerterrein Codema Systems Group

    Gasten
    240 personen

    Ultieme kerstsfeer op eigen locatie

     

    Van Codema kregen wij de vraag om hun parkeerterrein om te toveren tot een luxe kerstparadijs voor jong en oud.

     

    Kerstparadijs

    En zo gezegd, zo gedaan. Het parkeerterrein werd omgetoverd tot een waar kerstparadijs. Twee mooie stretchtenten rood aangelicht, prachtig sfeervol meubilair, verlichte kerstbomen, vuurkorven, live entertainment, het was allemaal aanwezig om de sfeer zo optimaal mogelijk te maken.

     

    Schieten en genieten

    Onder de genodigden waren ook kinderen, waar uiteraard ook aan gedacht was. Zij konden schaatsen op de schaatsbaan, schieten in een schiettent en genieten van overheerlijke poffertjes. Een geweldig feest voor 240 gasten dat afgesloten werd met vuurwerk!

    Een kleine impressie

    wij komen naar je toe!

    Ook een mooi kerstfeest op jullie parkeerterrein?

    Ook een mooi kerstfeest op jullie parkeerterrein organiseren? Wij komen graag bij je langs om de mogelijkheden te bekijken.